Bestuur en dangraadhouders

Jan de Bruin                           Voorzitter en eindverantwoordelijke Budokai Tsunami
Sharon Fok-de Bruin            Secretaresse
Richard Kraaijeveld              Notulist – vice voorzitter
Jan Willem Ruis                    Examencommissie – activiteitencommissie
Diana Leensvaart                  Penningmeester
Martijn Granneman             Examencommissie – activiteitencommissie

Dangraadhouders Budokai Tsunami

  SF

Jan de Bruin                                                        Sharon Fok-de Bruin
– Kyokushin Karate                                            – Kyokushin Karate
– Jiu-Jitsu                                                             – Weerbaarheid/zelfverdediging
– Aikido
– Weerbaarheid/zelfverdediging

RK JR
Richard Kraaijeveld                                           Jan Willem Ruis
– Kyokushin Karate                                            – Kyokushin Karate
– Weerbaarheid/zelfverdediging                     – Weerbaarheid/zelfverdediging

 Dl   
 Diana Leensvaart-Forman                                Yanick de Groot
 – Kyokushin Karate                                            – Kyokushin Karate
 – Weerbaarheid/zelfverdediging                     – Wedstrijdtrainer

MG MK1
Martijn Granneman                                          Martin Klomp
– Kyokushin Karate                                           – Kyokushin Karate
– Weerbaarheid/zelfverdediging                    – Weerbaarheid/zelfverdediging

                  AvdB
Bob Hoogendoorn                                               Alain v/d Bergh
– Kyokushin Karate                                            – Kyokushin Karate
– Weerbaarheid/zelfverdediging                     – Weerbaarheid/zelfverdediging

  
  Menno Veldhoen
  – Kyokushin Karate
 – Weerbaarheid/zelfverdediging

 
Edwin Leensvaart                                              Matthew van Montfoort
– Kyokushin Karate                                            – Kyokushin Karate
– Weerbaarheid/zelfverdediging                     – Weerbaarheid/zelfverdediging

David Dieduksman
– Kyokushin Karate
– Weerbaarheid/zelfverdediging

Paul Noordzij
– Aikido
– Weerbaarheid/zelfverdediging

 

dojo oudsten